~TF~ & JTL

Oficjalne Forum Eskadry Tango Fox oraz JumpTestLong

• Index
  •  » Tango Fox
  •  » Kroniki Eskadry Tango Fox / Tango Fox Squadron Chronicles & More

#1 2018-03-28 18:31:01

Ygrek

http://liczniki.org/gif2/an-Administrator-000000ffffffxxxxxx20002-1-0-13-yellow015.gif

38931470 nie działa
Call me!
Punktów :   

Kroniki Eskadry Tango Fox / Tango Fox Squadron Chronicles & More

Kroniki Eskadry Tango Fox
Tango Fox Squadron Chronicles

Stan/State: 09.06.2018

2012.05.04 .:Soldat Friends:. zostaje utworzone przez Aventtery'ego razem z Ygrekiem (klan powstał trochę wcześniej, ale brak daty, tutaj zamieszczona data powstania forum ).
Oryginalny skład: http://www.soldatfriends.pun.pl/viewtopic.php?id=3

2012.05.07 VBN dołącza do .:SF:. (tak naprawdę był już wcześniej w klanie, ale nie pamiętam kiedy dołączył, a taką ma datę rejestracji na forum).
2012.05.08-09 zamieszanie z [=SP=] http://www.simpleplan.pun.pl/.
Temat: http://www.soldatfriends.pun.pl/viewtopic.php?id=12
2012.05.22 powstanie serwera klanowego na Soldacie v1.6.3.
Temat: http://www.soldatfriends.pun.pl/viewpoll.php?pid=49

2012.07-12(najprawdopodobniej w tym przedziale) rozpad .:SF:. po zaprzestaniu grania w Soldata przez Aventtery'ego i jego odejściu. Wrócił na chwilkę żeby mi pomóc troszkę z forum zanim zmieniliśmy ostatecznie tag i nazwę po reaktywacji.

2016.05.16-31 reaktywacja klanu .:SF:. przez Ygreka razem z Besteherem.
Aktualny skład: http://www.soldatfriends.pun.pl/viewtopic.php?id=39

2016.06.25 Smiley dołącza do .:SF:..
2016.07.04 kush dołącza do .:SF:..
2016.07.15 Vlad dołącza do .:SF:..
W okresie po dołączeniu Vlada, a przed dołączeniem Boczka dołącza Browar ;d, chyba!  XD
2016.08.06 Wygnieciony dołącza do .:SF:..
2016.08.07 Boczuś dołącza do .:SF:..
2016.10.29 ViP dołącza do .:SF:., ale zostaje zawieszony. xd

2016.11.01 powstaje grupa na Steamie.

2017.02.16 Pirate Hunter dołącza do .:SF:..
2017.06.11 Kosiarz dołącza do .:SF:..

2017.06.20 przemiana ostateczna w ~Tango Fox~!

2017.06.30 error.NoSkill i Tewav dołączają do ~TF~.

2017.08.12 (około) dołącza Deli i powstaje konwersacja (po tym jak Vladek wyciągnął numer tel. od Delicjusza. xd) Sowieccy Faszyści / Soviet Fascists!

2017.09 (około) Artysta, Malarz dołącza do ~TF~.
2017.10-12 Cyklon B, Janczak & AP_DP dołączają do ~TF~.
2018.01.31 (około) Szymo dołącza do ~TF~.
2018.02.03 Luvz zostaje przyjacielem ~TF~.
2018.02-04 arekzabUjca dołącza do ~TF~.
2018.03 ViP wraca do łask drużyny jako przyjaciel! xd
2018.06 P3rez dołącza do ~TF~.
2018.08.09 Rajsti zostaje przyjacielem ~TF~.
2018.09.08 Ferenc dołącza do ~TF~.
Dziś pełno fejków do okoła! Czemu jedni nas lubią, a inni mają ból dupy?? ;D

Ciekawostki
Trivia

Walldo znany teraz jako /_\Predatore/_\ z klanu r| był u nas na krótko w drużynie po reaktywacji. Okazał się "niezbyt rozumny" w tamtym okresie, więc go szybko wywaliliśmy. xd

W oryginalnym składzie .:SF:. przez pewien czas był Cham Nieskrobany, dobry gracz JTL z klanu ZwA.|.

Znaki ~ ~ w tagu symbolizują pioruny/błyskawice.

#2 2018-03-29 22:12:42

Ygrek

http://liczniki.org/gif2/an-Administrator-000000ffffffxxxxxx20002-1-0-13-yellow015.gif

38931470 nie działa
Call me!
Punktów :   

Re: Kroniki Eskadry Tango Fox / Tango Fox Squadron Chronicles & More

Raport: Ygrek Starmagedon

2006-2011 (w tym przedziale) odbywało się ogarnianie pseudonimu.

Od około 2006 grałem na botach i na LANie z braćmi. Wychodzi na to, że zacząłem grać w Soldata od v1.3.1. Moi bracia już dawno nie grają w Soldata, bo im się znudził, ale jak zobaczycie Atosa, Plebana albo Karbona to mogą być oni! xd

Rozpocząłem grać na multi w około 2010. Chwilowo przynależałem wtedy do klanu <S|A|G|A> (bodajże taki był ich tag, bo przypadkiem na filmiku z gry znalazłem gracza z takim samym nickiem [Kapitan Bomba], który mnie przyjął właśnie wtedy do klanu).

Następnie głównie grałem na nowo odkrytym dla siebie serwerze JTLa, od razu mnie wciągnął i próbowałem później dołączyć do klanu ZwA.|. Xd Cały czas nie udawało mi się, bo mi lagziło na teście za każdym razem. ;d

2012-2014 działalność 2 for JumpTestLong, strony już nie działają od dawna, w 2015 działał jeszcze portal nowszego forum. Obie stronki były super, skupiały społeczność JTL od elity do najgorszych noobów. Miałem tam wyższą rangę (Zasłużony i 20% progresu) niż normalni gracze (Żołnierz z 10% progresu), chociaż nie było to to samo co należenie do elity (ViP i 70%/80% progresu) ;d Ogólnie rangę nadał mi Kay z *|NTC|* za zasługi w utrzymywaniu serwera aktywnym przez ostre nakurwianie. XD

W 2013 obczaiłem Terrarię 1.1.2 i poznałem TheBBRcast, a wszystko to dzięki Postrachowi, liderowi klanu ZwA.| z JTLa i forum trybu.

Po rozpadzie .:SF:. w okresie 2013-2016 dalej grałem głównie na JTLu, ale też na Zombie Survival, DB RPG i oczywiście na K!ng's Survival.

Później spotkałem Bestehera "DethEnd" (xd, błąd w nicku miał wtedy) na JTLu jak lamił. xd To było około 2015.11. Cały czas pamiętam jak afkowałem na spectatorze, a Gesteher pisał: "Ygrek, watch me!", a potem zaliczał od razu zgona na JumpTestDeath XDD.

Ciekawostki
Trivia

Mój nick Ygrek wziął się oczywiście od wymowy litery Y w alfabecie, którą wymawia się igrek, tak samo i mój nick. ;d Czego możecie nie wiedzieć - Y wymawia się tak jako literę alfabetu nie tylko polskiego, ale też francuskiego. Czasem używam też Ypsylon, wzięte od ipsylon, czyli Y z alfabetu greckiego.
Starmagedon wzięło się od nazw gierek Starmageddon : Project Earth i Starmageddon 2 : Project Freedom, które bardzo mi się podobały w dzieciństwie. Nazwa Tango Fox pochodzi od nazwy Eskadry, w której się lata w części 2. ;D

Mam zachowane 3 demka z 2007.03.06 z YuGiOh!, co znaczy, że mój lapek, którego używam teraz (choć nie używałem przez te wszystkie lata; jeszcze z ponad 3 lata temu grałem w Soldata na jeszcze starszym i gorszym złomie xd) jest sprzed 2006 roku XD!

Mam prawdziwą talię kart (146 kart: 20 fuzji [bezużyteczne xd], 17 magicznych, 20 pułapek i 89 potworów) YuGiOh!, ale dużo kart się powtarza i nie jest to grywalna talia, bo karty były wygrane z czipsów. XD EDIT : przeglądałem ostatnio karty i okazało się, że jednak mam trochę takich, którymi da się rozpierdalać! Ale wciąż 66 kart odrzuciłem, dużo z nich jest bezużytecznych. ;D

Dużo osób z gry nie ogarnia cały czas, że jestem dowódcą drużyny. xd Btw: tytuł Komandora Eskadry Tango Fox fajnie brzmi dla lidera. Możecie się tak zwracać do mnie. ;D

Mój ulubiony kanał na Youtube to oczywiście TheBBRcast i ... TheBBRcast2. ;] Jestem tam wspominany czasem nawet! ;D

Postać z moich awatarów jakich wszędzie używam to Julian z gier Little Fighter, tylko że jest to jego wygląd z Little Fighter Online, w które grają tylko jacyś Azjaci. xd Czemu ten wygląd zamiast oryginalnego? Ten jest fajniejszy, poza tym znalazłem właśnie takie fajne obrazki w necie, które są mniej spotykane niż oryginalne. Poprzednio używałem awatarów z Dahaką z serii Prince of Persia, Moonmana i Deadpoola, a wcześniej Rorschacha z Watchmen od DC i wyglądu SCP-049 - Doktora Plagi z Fundacji SCP albo grafik z serii gier Warlords.

• Index
  •  » Tango Fox
  •  » Kroniki Eskadry Tango Fox / Tango Fox Squadron Chronicles & More

Stopka forum

RSS